GündemNTV

Günlük burç yorumları – 6 Ocak 2021

Günlük burç yorumları - 6 Ocak 2021

Astrolog Murat İpek’ten 6 Ocak 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu yorumları…

Çapkın kız Venüs, yakışıklı Mars’ı aleni öpüyor. Hayatla nasıl mücadele verdiğimizi anlatan savaşçı Mars ve güzellik, sağlık, aşk ve parayı anlatan Venüs flört halindeler. Aman, ne yaparlarsa yapsınlar yeter ki bize bir faydaları dokunsun. (MURAT İPEK / astroloji@muratipek.com)
KOÇ Resmi işler, mahkeme, evrak işleri veya avukatınızla yapabileceğiniz görüşmeler için güzel bir gün gibi görünüyor. Bu işler çok sevimli olmasa da sevgilinize eşinize, bir çiçek, minik bir hediye almanız için gayet güzel bir gün.
BOĞA Çalışma koşullarınız da biraz daha işler yerine oturuyor gibi görünmekte. Ve fakat ani parlamalarınız, çıkışlarınız, kendinizi baskılanmış hissettiğiniz zamanlar olabilir. Sakin olmaya gayret etmenizde fayda var. Bol derin nefes ve gülümseme.
İKİZLER Bakıyorum da siz hala aşk meşk havalarındasınız üstelik tombik şuursuz şans gezegeni Jüpiter, Neptün denilen ayyaş gezegene inat bu yürek çarpıntısını destekler gibi duruyor. Aferin tombik Jüpiter’e. Her ne kadar günün sonuna doğru Plüton ve Güneş işi bozacak olsa da olsun.
YENGEÇ Bugün iki ara bir dere hadi annenizi, babanızı, kan bağınız olsun olmasın bir büyüğünüz, sevdiklerinizi arayın. “Özledim seni, nasılsın?” demeniz bile bilin ki sizin havanızı değiştirecek. Keza siz bu tip davranışları seversiniz.
ASLAN Tamam, evet 202′ ye aman pek güzel diye girdik ve işler biraz karışmış olabilir. Olsun her şey de kötü gidecek değil ya! Mesela bugün sevgiliniz, kariyeriniz konusunda hoş gelişmeler olur mu olur.
BAŞAK Bugün çocuğunuzun, sevgilinizin sizi tatlı sözlerle kandırmasına kesinlikle müsaade etmeyin. Hele para konusunda temkinli olmanızda fayda var. Keza sizden Boğalar kadar olmasa da para zor çıkar ama olsun dikkat.
TERAZİ Ve işte sonunda Ay sizin için bugün kalın bir sis perdesinden sıyrılıp parlıyor. Yeni yıla girdiğimizden beri üzerinizdeki ağırlık biraz daha hafiflemiş ve mücadeleye daha hazır hissediyor olabilirsiniz. O zaman kalkın ayağa.
AKREP Ay bugün sizin için artık biraz mola istiyor. Kendini saklamak istediğiniz bir gün yaşayacak olabilirsiniz o nedenle bu günü çok zorlamayın. Canınız eğer uzaklaşmak istiyorsa uzaklaşın.
YAY Bugün para konularında ortalık biraz karışabilir. “Ama bir dakika siz konuşmamızı yanlış anlamış olabilir misiniz?” diye başlayan diyaloglara maruz kalabilirsiniz. Paranıza sahip çıkın.
OĞLAK Bugün duygularınızla aklınız ayrı plajlarda yüzüyor. “İçiniz tamam neden olmasın?” derken, aklınız “yok hayır olmaz öyle şey” diyebilir. Sanırım aklınızın söylediği seçmek çok daha doğru olacak.
KOVA Bugün kendinizi oturmuş bir yerde müzik dinlerken veya kitap okurken bulabilirsiniz. Yapmanız gereken onca iş varken bu size iyi geliyorsa kesinlikle yapın. Zaten yapmayın desem de yapacaksınız.
BALIK Resmi kurum ve kuruluşlarla, miras konularıyla ilgili önünüze tuhaf tuhaf işler düşebilir. Bu keyifsiz duran işler bugün canınızı biraz sıkma olasılığı var. O nedenle bilen birine danışın.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün