GündemNTV

Kit Harington karantinada koşu yaparken görüntülendi

Kit Harington karantinada koşu yaparken görüntülendi

Corona virüs salgını nedeniyle üçüncü kez karantinaya giren, ancak açık havada spor yapmanın serbest olduğu İngiltere’de, Game of Thrones yıldızı Kit Harington, sabah koşusu yaparken görüldü.

Game of Thrones dizisindeki Jon Snow karakteriyle ünlenen ve son birkaç aydır basına yansımayan Kit Harington, İngiltere’nin başkenti Londra’da koşu yaparken görüntülendi.
Corona virüs salgınında üçüncü kez karantinaya giren İngiltere’de, açık havada spor yapmak yasak kapsamında değil.
34 yaşındaki İngiliz oyuncu, eylül ayında eşi Rose Leslie ile ilk bebeklerini beklediklerini duyurmuştu.
Daha önce ABD’de yaşayan Harington ile Leslie çifti, bebeğin doğumu için yaşadıkları İngiltere’ye döndüklerini açıklamıştı.
33 yaşındaki Harington ile Leslie, Game of Thrones setinde tanışıp birbirlerine aşık oldu.
Jon Snow karakteriyle ünlenen İngiliz oyuncu Harington ile aynı dizinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başladığı İskoç oyuncu Leslie, Haziran  2018’de evlendi. İkilinin düğünü İskoçya’daki Wardhill Kalesi’nde yapıldı.
Harington ile Leslie, dizinin ikinci sezon çekimlerinde tanışmış ve ilişkiye başlamıştı. İkili, Game of Thrones dizisinde de birbirine aşık bir çifti canlandırmıştı.
En son verdiği röportajda bundan böyle artık Game of Thrones dizisindeki Jon Snow gibi bir karaktere hayat vermek istemediğini açıklayan Harington, “Erkeklerin duygusal olarak bir sorunları, bir tıkanıklıkları olduğunu hissediyorum ve bu tıkanıklık İkinci Dünya Savaşı’na dayanıyor, dedelerden oğullara ve torunlara geçmiş. Ne hissettiğimiz hakkında konuşmuyoruz, çünkü bu zayıflık olarak görülüyor, hiç erkeksi değil. Sessiz, kahraman tipli bir erkek karakterin, ileri gitmek için artık oynamak istemediğim bir rol olduğunu hissediyorum” diye konuşmuştu. Ünlü oyuncu ayrıca, “Dünyanın maskülen olmayan rollere daha fazla ihtiyacı var” ifadesini kullanmıştı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün