GündemNTV

Kral Liste 2020 ilk 10 belli oldu

Kral Liste 2020 ilk 10 belli oldu

Radyotvmetre’den alınan Türkiye’nin en çok dinlenen 10 Ulusal Radyolarında bir sene boyunca En Çok çalan şarkıların verileri, bir sene boyunca dijital platformlarda en çok dinlenen ve satın alınan şarkıların verileri ve bu sene YouTube’da en çok izlenen ilk 10 şarkının verileri belli oldu.

Türkiye’nin en güvenilir listesi Kral Liste 2020’nin 1 numarasında Kalbim Tatilde isimli şarkısıyla zirvenin sahibi Ziynet Sali oldu.
Radyotvmetre’den alınan Türkiye’nin en çok dinlenen 10 Ulusal Radyolarında bu sene en çok çalan ilk 10 şarkının 1 numarasında Daha İyi isimli şarkısıyla Hande Ünsal yer aldı.
Dijital müzik platformları; Muud Müzik’de Satın Alınan ve Dinlenen şarkılar, I Tunes’da satın alınan ve dinlenen şarkılar, Spotify ve Fizy’de en çok dinlenen şarkılar dinlenen şarkılar şarkıların verileri baz alınarak oluşturulan listede bu sene dijital platformların 1 numarası Murda ve Ezhel ortak çalışması Bir Sonraki Hayatımda Gel oldu.
Radyotvmetre verilerine göre bu sene YouTube’da en çok izlenenlerin 1 numarasında “Cennetten Çiçek” isimli şarkısıyla Zehra yer aldı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün