GündemNTV

Trump Ailesi ile akraba olan Karlie Kloss’tan Kongre Binası baskını yorumu

Trump Ailesi ile akraba olan Karlie Kloss'tan Kongre Binası baskını yorumu

Ivanka Trump’ın eşi Jares Kushner’in kardeşi Joshua Kushner ile evli olan ünlü süper model Karlie Kloss, dört saatlik Kongre Binası baskını ve şiddet olaylarıyla ilgili yorum yaparak, “Meşru demokratik seçim sonuçlarını kabul etmek vatanseverliktir” dedi.

Ünlü süper model Karlie Kloss, dün gece ABD’nin başkenti Washington’daki dört saatlik Kongre Binası baskını ve şiddet olaylarıyla ilgili yorum yaptı.
“SEÇİM SONUÇLARINI KABUL ETMEK VATANSEVERLİKTİR” Ivanka Trump’ın eşi Jares Kushner’in kardeşi Joshua Kushner ile evli olan, ancak seçimde Joe Biden’a oy verdiğini açıklamaktan çekinmeyen 28 yaşındaki Kloss, Twitter’dan yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Meşru demokratik seçim sonuçlarını kabul etmek vatanseverliktir. Reddetmek ve şiddeti kışkırtmak Amerikan karşıtlığıdır.”
“TRUMP’LARLA BAĞ SAHİBİ OLMAK ZORDU” ABD Başkanı Trump’ın baş danışmanı ve damadı olan Jared Kushner’ın erkek kardeşi Joshua Kushner ile evli olan Kloss, geçen yıl verdiği bir röportajda, Trump Ailesi’yle doğrudan bağ sahibi olmanın nasıl bir his olduğuna dair detaylar vermiş, aileyle ilişkilendirilmesi hakkında “Zordu” yorumunu yapmıştı.
İlk bebeğine hamile olan ünlü model, siyasi görüşleri hakkında ya da Trump’ın icraatları ve sözleriyle hemfikir olup olmadığına dair sürekli sorgulandığını söyleyerek, “Ama eşimle paylaştığım değerlere odaklanmayı seçtim ve bunlar yetiştirildiğim ve hayatım boyunca rehber olarak aldığım aynı liberal değerler” demişti.
“JOE BIDEN’A OY VERDİM” Seçim döneminde, üzerinde Joe Biden ve Kamala Harris yazan maskesi ile oy zarfını gösteren bir fotoğraf paylaşan Kloss, “Oy verme planınız ne? Benimki bu – imzalı, mühürlü, (noter tasdikli) ve teslim edildi” yazmıştı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün