BtcHaberKriptoPara

Ethereum (ETH) Balinalarının Sayısı Rekor Kırdı

Abone Ol:google-news

0

25/01/2021

Zincir üstü veriler, Ethereum (ETH) balinalarının ETH rallisini desteklediğini gösteriyor. Glassnode verilerine göre, Ethereum balinalarının sayısı (10.000 ETH ve daha fazlasına sahip olanlar) 1103 ile 13 ayın en yüksek seviyesine ulaştı.

Ethereum balina adreslerinin sayısı Kasım ortasından bu yana 75 adet artarken, yalnızca bu ay 35’ten fazla cüzdan oluşturuldu. Balina sayısındaki bu artış, ETH fiyatını yukarıya taşımış gibi görünüyor.

ethereum eth balinalarinin sayisi rekor kirdi 2

Balinalara ek olarak, küçük yatırımcılarda da bir artış gözlendi. 0.1 ‘den az ETH’ye sahip olan ve 0.1’den fazla ETH’ye sahip olan cüzdan sayıları rekor seviyeye ulaştı.

Veriler ayrıca, geçtiğimiz günlerde de gündeme geldiği üzere, büyük miktarlarda Ethereum’un (ETH) borsadan ayrıldığını gösteriyor. Borsalardaki ETH miktarı, Ekim 2019’dan bu yana en düşük seviye olan 15.469.582 ETH’ye düştü. Bu durum, birçok kripto para yorumcusu tarafından arz sıkıntısı yaratabilecek ve daha güçlü bir yukarı yönlü fiyat hareketini kolaylaştırabilecek bir faktör olarak değerlendirildi.

ethereum eth balinalarinin sayisi rekor kirdi 3

Lider altcoin bugün, 1.459 dolar ile tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden belirledi. Ethereum yayın saati itibariyle 1.417 dolardan işlem görüyor.

Devamı için Kaynak: Btchaber.com

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün