BtcHaberKriptoPara

FTX Borsası ile Miami Heat’in Ortaklığı Resmiyet Kazandı

Abone Ol:google-news

0

07/04/2021

Kripto para borsası FTX ve Miami Heat arasında gerçekleşen ortaklık artık resmiyet kazandı.

FTX.US’ın bugün duyurduğu anlaşmaya göre, 2021-2022 sezonundan itibaren FTX, “Miami Heat’in Resmi Özel Kripto Para Borsası Ortağı” olacak. Artık Miami Heat’in stadyumunun ismi de “FTX Arena” olarak biliniyor.

Ekip, anlaşmanın diğer kısımları arasında promosyonlar, dijital içerikler, yarışmalar ve topluluk katılımlarını içerdiğini ifade etti.

FTX CEO’su Sam Bankman-Fried yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Dinamik, çeşitli, yenilikçi ve daima ileriye dönük bir şehir ve franchise ile ortaklık kurmak istedik. Konu bu nitelikler olduğunda Miami şehri ve Miami Heat rakipsizdir.”

Anlaşma 135 milyon dolar değerinde olacak ve bu anlaşmanın 90 milyon dolarlık kısmı 19 yıllık bir süre içerisinde Miami-Dade ilçesine yönlendirilecek. Anlaşma, 26 Mart’ta zaman zaman tartışmalı bir yönetim kurulu toplantısında ilçe Komiserler Kurulu’ndan onay aldı. Fonlar, silahlı şiddet ve risk altındaki gençler gibi konuları ele alan programları desteklemek için kullanılacak.

HEAT Group’un ticari operasyonları başkanı Eric Woolworth, “Bu, endüstrimizde küresel dikkatleri çekecek, çığır açan, türünün ilk örneği olan bir ortaklık” dedi.

Devamı için Kaynak: Btchaber.com

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün