BtcHaberKriptoPara

Reddit Ethereum Vakfı ile Ortaklık Kurduğunu Duyurdu

Abone Ol:google-news

0

28/01/2021

Dünyaca ünlü çevrim içi forum sitesi Reddit, Ethereum Vakfı ile ortalık kurduğunu duyurdu.

Reddit yöneticisi Jarins, Çarşamba günü r/Ethereum dizininde Reddit’in Ethereum Vakfı ile ortaklık kurduğunu duyurdu. Gönderide Reddit’in “blokzincirine olan bağlılığını nasıl artıracağını, Ethereum ekosistemi için ölçeklendirmeyi ve kaynakları hızlandıracağını ve topluluğa blokzinciri teknolojisinin değerini ve bağımsızlığını nasıl getireceği” ele alındı ve şu ifadeler kullanıldı:

“Amacımız, ölçeklendirmede kaydedilen ilerlemeyi hızlandırmaya yardımcı olmak ve Ethereum’daki Community Points gibi büyük ölçekli uygulamaları başlatmak için gereken teknolojiyi geliştirmektir. Bu ortaklık yoluyla geliştirilen ölçeklendirme teknolojisi, açık kaynaklı olacak ve herkesin kullanımına açık olacak.”

Reddit ayrıca, r/Cryptocurrency ve r/FortNiteBR dizinleri için Ethereum tabanlı token’larla denemeler gerçekleştiriyor. Bu hamle, Reddit ile Ethereum Vakfı arasındaki ilişkinin büyüğünü gösteriyor.

Jarins ayrıca, son zamanların önemli gündem maddelerinden biri haline gelen merkeziyetsiz internet hakkında da konuştu ve bu konuda saflarını genişletmek istediklerini söyledi:

“Şu anda merkeziyetsiz internet oluşturmak isteyen harika mühendisleri işe alıyoruz. Ölçeklendirme ve blokzincirini milyonlarca kullanıcıya ulaştırma gibi zorlu sorunları çözmekle ilgileniyorsanız, bana bir PM gönderin veya doğrudan Reddit’in kariyer sayfasından başvurun. Sizinle konuşmak isteriz!”

Devamı için Kaynak: Btchaber.com

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün