Teknoloji

Cyberpunk 2077’nin yeni yaması oyunu tamamen bozuyor

Cyberpunk 2077 için yayınlanan son yamanın bazı oyuncular için oyunu tamamen bozduğu rapor edilmeye başlandı. Peki çözümü nasıl?

Cyberpunk 2077 için yayınlanan 1.1 yamasının ardından yeni problemlerin ortaya çıktığı rapor edilmeye başlandı. Gelen haberlere göre bu yeni yama bazı oyuncuların ilerleyişini tamamen bozmuş durumda. CD Projekt Red ise bu hatanın sonradan farkına varmış olacak ki yeni yamaya kadar bir çözüm yayınlamış.

Cyberpunk 2077 1.1 yaması oyunu tamamen bozuyor

Firmanın açıklamasına göre Cyberpunk 2077 1.1 yaması bazı problemleri ortadan kaldırdığı gibi optimizasyon konusunda da bazı düzenlemeler sunuyor. Yine de çoğu hatanın hala yerini koruduğu bu yama yeni hataları da ortaya çıkarmış durumda. Cyberpunk 2077‘yi oynayan birçok oyuncu 1.1 yamasının ardından oyunun ilerleyiş konusunda problemler ortaya çıkardığını belirtmiş. Gelen raporlara göre Takemura ile Wakako’nun ofisinde gittikten sonra oyunun ilerleyişinin tıkandığı ve olması gerektiği gibi ilerlemediği söyleniyor. Durumun farkında olan CD Projekt Red ise problem yama ile çözülene kadar yapılması gerekenleri şu şekilde sıralamış;

1- Oyunu Takemura ve V, Wakako’nun ofisinden ayrılmadan öncesine (Load game) yükleyin
2- Takemura ile ofisin dışında olan konuşmayı tamamlayın.
3- Takemura ile konuşmanız biter bitmez oyunun zamanını 23 saat ileri alın
4- Sonrasında Holocall tetiklenecek (Hologram arama) ve Takemura diyaloğu girerek görev işleyişi normale dönecek

Devamı için Kaynak: merlininkazani.com

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün