TeknolojiWebTekno

Efsanevi Macera Oyunu Syberia II, Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

Düzenlediği ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başaran Indiegala, bu kez etkileyici bir kampanya başlattı. Başlatılan kampanya kapsamında 2004 yılında piyasaya sürülen Syberia II oyununu ücretsiz hale getiren platform, bu kampanya ile oyuncuların 21 TL de olsa tasarruf etmelerini sağlayacak. 

Indiegala’nın kısa bir süreliğine ücretsiz hale getirdiği oyun, “Syberia II” olarak isimlendiriliyor. Oyuncuların Steam’de “Çok Olumlu” olarak görüş bildirdikleri oyun, özellikle de macera oyunlarını sevenler için bir klasik olarak görülüyor. Oyunun genel amacı ise efsanelere konu olan, yarı mitolojik hale gelmiş Sibirya Mamutu’nu bulmak.

İlk oyuna yakışır bir devam yapımı

syberia II

Kate Walker adlı karakterimiz, ilk oyunda Doğu ve Batı Avrupa arasında uzun ve maceralı bir süreç geçirmişti. Bu yapımda ise yanına egzantrik bir adam olan Hans Voralberg ile birlikte Sibirya mamutlarının peşine düşüyorlar. Bu canlıları bulmak ise hiç kolay değil, adeta mitolojik hale geldiler.

Sibirya’nın gizemlerini çözmeye devam ettiğimiz bu yapımda, oldukça orijinal ve büyük ilgi gören bir hikaye karşımıza çıkıyor. Ayrıca pek çok yeni karakterle birlikte daha geniş bir evrene ulaşıyoruz.

syberia II

Syberia II’ye ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gerekenler:

  • Burada bulunan bağlantıya tıklayın ve Desert Child’ın kampanya sayfasına erişin.
  • Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan “Login” butonuna tıklayın.
  • Indiegala hesabınız varsa bu hesaba giriş yapın. Daha önce oluşturmadıysanız kendinize yeni bir Indiegala hesabı oluşturun.
  • Kampanya sayfasına yeniden erişin.
  • Sayfanın alt kısmındaki “Add to your library” butonuna tıklayın ve birkaç saniye bekleyin. “Already owned. Go to library” yazısını görünce bu butona tıklayın.
  • Yönlendirildiğiniz sayfada “Showcase Library” isimli bir menünün olduğunu göreceksiniz. Bu menüye tıklayın.
  • İlgili menüde Syberia II’nin olduğunu göreceksiniz. Oyunun hemen sağ tarafında bulunan logoya tıklayın ve oyunu indirin.

Kaynak: Webtekno

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün