Teknoloji

Elden Ring için yeni görseller ve detaylar sızdırıldı

Hayranların merakla beklediği ve uzun süredir sessizliğe gömülen Elden Ring oyunundan yeni görsel ve detaylar sızdırıldı. İki boss’u artık tanıyoruz.

Elden Ring uzun süredir sessizliğe gömülmüştü ki Çin’in sosyal medya platformu Bilibili’de bazı görseller ve oyunun detayları sızdırıldı. Oyundaki boss’ların neye benzediğini gösteren bazı artwork çalışmaları ve oyuna dair minik detaylar sızdırıldı. Hayranların uzun süredir heyecanla beklediği oyun için gelen ayrıntılar sevindirici görünüyor.

Elden Ring oyunundaki iki Boss’un görüntüleri sızdırıldı

Elden Ring için yeni görseller ve detaylar sızdırıldı

İlk kez Microsoft tarafından E3 2019 konferansında sergilenen Elden Ring, George R. R. Martin ve Souls serisinin yaratıcısı From Software’den Hidetaka Mizayaki işbirliği ile yazılıyor. Hal böyle olunca beklenti de fazlasıyla yüksek. Oyun uzun zamandır sessizliğe gömülmüştü ki kısa süre önce küçük bir güncellemeyle tekrar gündeme geldi. Müziklerinin Dark Souls 3 bestecisi tarafından yapılacağını bildiğimiz oyunun The Game Awards töreninde gösterilmesi bekleniyordu.

Elden Ring için yeni görseller ve detaylar sızdırıldı

Şimdi ise Soulsborne’un yaratıcısı Longqi aracılığıyla Çin’in YouTube’u Bilibili‘de bir sızıntı keşfedildi. Oyundaki boss düşmanların iki farklı artwork çalışmasını ortaya çıkaran bir video paylaşıldı. Video, içerik oluşturucusu silene kadar Bilibili’de izlenebilirdi ancak hayranlar video silinene kadar yakalayabildikleri bütün detayları paylaştılar. İlk resim bilinmeyen bir düşmanı gösterirken, ikincisi Microsoft’un E3 2019 basın toplantısında gösterilen tanıtım fragmanında yer alıyor. Bunlara ek olarak Longqi oyunla ilgili birkaç ayrıntı paylaştı ancak doğruluğu kanıtlanmış şeyler olmadığından biraz şüpheyle yaklaşmakta fayda var.

– Oyun görünüşe göre Kelt mitolojisinin bazı unsurlarını içerecek ve İskandinav mitolojisinden (Yggdrasil) Yaşam Ağacı’na dayanıyor.
– Oynanış Dark Souls‘a benziyor ancak harita boyutu çok daha büyük
– Dinamik hava durumu ve gece/gündüz döngüsü olacak.
– Oyun 2020’nin ilk yarısında geliştirme sürecini tamamladı ve şu anda cilalama aşamasında.
– Gael ve Xanthous King gibi karakterler var.

Bu detayların yanı sıra Elden Ring için PS4 dışında bir platform duyurulmadığından son nesil konsollar Xbox One için ya da PC ile birlikte yeni nesil konsollar Xbox Series X ve PlayStation 5 için çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor. Oyunun yayıncılığını Bandai Namco yapacak. Peki sizce Elden Ring için son nesil konsollara ve aynı anda yeni nesil konsollara çıkması mümkün mü? Fikirlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Devamı için Kaynak: merlininkazani.com

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün