TeknolojiWebTekno

Exxen, Kullanıcı Sözleşmelerindeki Bazı Bağlantıları BluTV’ye Yönlendirmiş

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu yeni yerli dijital yayın platformu Exxen, 1 Ocak itibarıyla yayın hayatına başlamış, başlar başlamaz da farklı farklı teknik sorunlar ile gündeme gelmişti. Exxen’in adının anıldığı son teknik hata ise gerçekten de “Yok artık!” dedirtecek türden.

Bir Twitter kullanıcısının paylaştığı videoya göre Exxen’e abone olmak için onaylamanın zorunlu olduğu Exxen Kullanıcı Sözleşmesi’ndeki bazı “exxen.com” bağlantıları, kullanıcıları direkt olarak BluTV internet sitesine yönlendiriyor. Evet, Exxen’in en büyük rakiplerinden olan BluTV.

exxen kullanıcı sözleşmesi

Bir oyun, uygulama ya da servis yeni yayınlandığında çeşitli hatalar ya da teknik sorunlar ortaya çıkması olağandır. Ancak Exxen’de ortaya çıkan hatalar, kullanıcı deneyimi ile ortaya çıkan teknik aksaklıklardan ziyade dikkatsizlikten gözden kaçmış hatalar gibi görünüyor.

Exxen, kullanıcı sözleşmesindeki BluTV hatasını giderdi

Bu arada Exxen Kullanıcı Sözleşmesi’ni kendimiz kontrol ettiğimizde, söz konusu “BluTV hatasının” düzeltildiğini gördük. Önümüzdeki dönemde Exxen ile ilgili başka tuhaf bir hata ortaya çıkıp çıkmayacağını bekleyip göreceğiz.

Kaynak: Webtekno

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün