Teknoloji

Hitman 3’ten 10 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

IO Interactive tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan aksiyon gizlilik oyunu Hitman 3 için 10 dakikalık oynanış videosu yayınlandı.

Ajan 47, suikast dünyası üçlemesinin heyecan dolu son bölümü olan Hitman 3 için geri dönüyor. Sony’nin PlayStation 5 konsolunu tanıttığı “Oyunların Geleceği” etkinliğinde duyurulan aksiyon gizlilik oyunu Hitman 3’ten yeni oynanış videosu yayınlandı. Game Informer tarafından yayınlanan videoda, oyunun ilk bölümü olan Dubai görevinin 10 dakikada bitirildiğini görüyoruz.

İlk görevde, dünyanın en yüksek gökdeleni olan Burj Khalifa’da iki hedefimizin peşine düşüyoruz. Yayınlanan oynanış videosuna baktığımızda, Ajan 47’nin yeni ekipmanı ile kameraya daha yakından bakma fırsatı buluyoruz. Kamera, Ajan 47’nin varsayılan ekipmanlarından biri olacak ve her seviyede kullanabilecek. Karakterimizin yeni ekipmanı kapalı olan kapıları açmaya, yeni bilgiler edinmeye ve araştırmaya yarayacak. Ayrıca fotoğraf modu olarak da kullanılabilecek.

Hitman 3'ten 10 dakikalık oynanış videosu yayınlandı

Hitman 3, 20 Ocak 2021 tarihinde piyasaya çıkacak

Ajan 47, Hitman 3’te kariyerinin en önemli kontratları için acımasız bir profesyonel olarak geri dönüyor. Ortalık sakinleştiğinde 47 ve yaşadığı dünya bir daha asla eskisi gibi olmayacak. Yaratıcı fırsatlarla dolu egzotik, oldukça ayrıntılı yerleri ziyaret edin. Oyuncunun benzersiz seçimler yapabileceği, yeniden oynanabilirlik sunan elle tutulur ve sürükleyici bir oyun dünyasına hazır olun. Hitman ve Hitman 2’deki tüm bölgeler Hitman 3’e aktarılabilir, böylece World of Assassination üçlemesindeki tüm oyunları oynama fırsatı yakalarsınız. Hitman 2’deki ilerlemeniz de Hitman 3 çıktığında doğrudan aktarılır.

Oyun, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series, Xbox One, Google Stadia ve Epic Games Store aracılığıyla PC platformları için 20 Ocak 2021 tarihinde piyasaya çıkacak. Buna ek olarak oyunun Nintendo Switch sürümü de geliştirilmeye devam ediyor. Oyunun PC sürümünü buradan istek listenize ekleyebilirsiniz. Standart sürümü 260,00 TL, Deluxe sürümü ise 255,00 TL fiyat etiketleriyle satışa sunulan oyunu, ön sipariş ile satın alırsanız Trinity Pack‘e erişim sağlayabileceksiniz.

Son olarak oyunun yayınlanan yeni oynanış videolarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Devamı için Kaynak: merlininkazani.com

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün