Teknoloji

Kurtlar Vadisi ekranlara geri dönüyor

Türk televizyon tarihinin en çok izlenen yapımlarından biri olan Kurtlar Vadisi, tekrar izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yapımcılığını Pana Film‘in üstlendiği aksiyon, dram ve politik televizyon dizisi Kurtlar Vadisi, 5 yıl aradan sonra ekranlara geri dönüyor. Kurtlar Vadisi: Kaos ismiyle yayınlanacak dizi, önümüzdeki Şubat ayında Show TV’de gösterime girecek. 

Dizide Polat Alemdar, kendisine verilen görevi başarıyla yerine getirip Türkiye’deki mafyanın tepesinde bulunan Kurtlar Konseyi’ni çökertmiş ve Türkiye’deki mafya yapılanmasının sonunu getirmiştir. Bu görevi layığıyla yerine getirdikten sonra Kamu Güvenliği Teşkilatı (KGT)’nın başına geçen Alemdar, devlet adına önemli operasyonlarda bulunmak için harekete geçer. Ancak yeni misyonu daha derin ve tehlikelidir.

Kurtlar Vadisi ekranlara geri dönüyor

Efsane geri dönüyor

Dizide Polat Alemdar karakterini canlandıran ünlü oyuncu Necati Şaşmaz, yeni diziyle ilgili heyecanını “Kurtlar Vadisi Kaos adında bir dizimiz olacak, senaryosunu yazdık. Onu, yakın bir zaman televizyon ekranında Şubat ayı gibi düşünüyoruz. Senaryosu bitti, birkaç bölümü yazıldı. Tabii ki üzerinde değişiklikler olacaktır, gündemi yakalamak anlamında. Ama yakın bir zamanda, artık fragmanlarıyla.” sözleriyle dile getirdi.

Şaşmaz, verdiği röportajda “Kaos yönetimi diye bir ideoloji var ve o ideolojide dünyayı kaosa yönlendirip, kaosla yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini şimdiden anlatmaya çalışacağız. Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız. Yakın coğrafyamızdaki ve körfez olsun, bu civardaki ülkelerle değişen denklemde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yaparız. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Ayrıca tabii global anlamda da Myanmar’dan, Afganistan’dan, Makedonya’ya hatta Amerika’ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim.” ifadelerinde bulundu.

Son olarak siz bu haber hakkında ne düşünüyor sunuz? Kimler Kurtlar Vadisi Kaos dizisini merakla bekliyor? Yorumlarda bizimle paylaşın.

Devamı için Kaynak: merlininkazani.com

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün