Teknoloji

Ninja Gaiden: Master Collection duyuruldu

Sahip olduğu zorluğunun yanı sıra dövüş sistemi ile büyük ses getiren Ninja Gaiden serisi uzun bir aranın ardından tekrar karşımıza çıkıyor.

Ryu Hayabusa’yı kontrol ettiğimiz Ninja Gaiden serisinin aksiyon dolu üç ana oyunu Ninja Gaiden: Master Collection ile bir araya geliyor. İlk olarak Nintendo Direct sunumunda duyurusu yapılsa da üçlemeyi bir araya getiren Ninja Gaiden: Master Collection diğer platformlara geleceği de açıklandı. 10 Haziran’da rafları süsleyecek olan oyun PC, PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için çıkacak. Oyun ayrıca geriye uyumluluk özellikleri sayesinde Playstation 5 ve Xbox Series X/S üzerinden de oynanabilecek.

Ninja Gaiden: Master Collection, 10 Haziran’da çıkacak

Son olarak Nioh 2 ile karşımıza çıkan Team Ninja imzasını taşıyan oyun serinin haklarını elinde bulunduran Tecmo Koei tarafından dağıtılacak. Efsanevi ninja Ryu Hayabusa olarak farklı silahları kullanacağımız yapımda zorlu bir mücadele oyuncuları bekliyor olacak. Düşmanları hızla alt etmek için ninjutsu yeteneklerimize başvuracağımız seride ölümcül bitirici vuruşlar ile dövüş sistemini tekrar deneyim etme şansına sahip olacağız.

İçerisinde Ninja Gaiden Sigma, Ninja Gaiden Sigma 2 ve Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge ile birlikte daha önce çıkan içerikleri de barındıracak olan oyunun videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz. (Yaş sınırı olduğu için giriş yaparak Youtube üzerinden izlemeniz gerekiyor)

Devamı için Kaynak: merlininkazani.com

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün