Teknoloji

PlayStation Plus Şubat 2021 ücretsiz oyunları belli oldu

Sony’nin PlayStation Plus üyelerine her ay ücretsiz olarak sunduğu oyunların listesi resmi olarak açıklandı.

Sony Interactive Entertainment, Şubat 2021 döneminde PlayStation Plus abonelerine sunacağı ücretsiz oyunları duyurdu. Bunlardan Control Ultimate Edition ile Concrete Geneie 1 Mart’a kadar, Destruction AllStars ise 5 Nisan tarihine kadar kütüphaneye eklenebilecek. Ayrıca bu oyunlardan Control Ultimate Edition ile Concrete Geneie, geriye uyumluluk teknolojisiyle hem PlayStation 4 hem de PlayStation 5 platformunda oynanabilecek. Destruction AllStars ise, sadece PlayStation 5 kullanıcıları için erişime açık olacak. Tüm oyunlar 2 Şubat‘tan itibaren indirmeye açılacak.

PlayStation Plus Şubat 2021 ücretsiz oyunları belli oldu

Şubat ayında üç oyun sizi bekliyor

Destruction AllStars (PS5)

Yıldızlar ve araçlar çarpışıyor. Tehlikeli yarışçıların en gözde spor etkinliği olan ve dünya çapında fenomene dönüşen Destruction AllStars’ta arenaya hükmedeceksiniz. Zamanlama, taktik ve yeteneğinle yoğun, araç tabanlı dövüş sisteminde ustalaşarak dünyanın dört bir yanındaki arenalarda devasa hasarlara, yıkıma ve kargaşaya yol açacaksınız. İsterseniz direksiyon başına geçip ortalığı birbirine katın, isterseniz de araçtan inip saldırılardan kaçındığın, araçları kaçırdığın, yetenekler kullanarak araçları sabote ettiğin nefes kesici bir parkur aksiyonuna atılın.

Control: Ultimate Edition (PS5 ve PS4)

Control Ultimate Edition, ana oyunu ve önceden yayınlanan tüm genişletmeleri (The Foundation ve AWE) avantajlı, tek bir pakette sunuyor. Zararlı bir varlık Control Federal Bürosu’nu ele geçirdi. Onu yalnızca sen durdurabilirsin. Derin ve tahmin edilemeyen ortamlarda uğursuz bir düşmanı yok etmek için vereceğin savaşta artık dünya senin silahın. Düşmanı önleme planı başarısız oldu, insanlığın kaderi tehlikede. Kontrolü ele geçirecek misin?

Concrete Genie (PS4)

PS4’e özel bu dokunaklı aksiyon-macera oyununda hayalperest çocuk Ash’in kimliğine bürünerek, büyülü boya fırçanızı elinize alıp, terk edilmiş Denska’yı boyamaya başlayarak kasabaya hayat verin. Kirlilik her yanı sarsa ve zorbalar peşinizde olsa da bir zamanların ışık saçan ve hareketli bu sahil kasabasını, Canlı Boya’nın gücünden yararlanıp sokakları temizleyerek yalnızca siz eski hâline çevirebilirsiniz.

Devamı için Kaynak: merlininkazani.com

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün