Teknoloji

Tom Holland’lı Uncharted filminden yeni görseller paylaşıldı

Tom Holland’ın Nathan Drake karakterini canlandıracağı aksiyon macera filmi Uncharted’dan yeni görseller paylaşıldı.

Sony Pictures’ın yeni aksiyon macera filmi Uncharted‘dan yeni görseller paylaşıldı. Uncharted’ın resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda “Yeni bir yıl. Yeni bir macera sizi bekliyor.” başlığına yer verildiğini görüyoruz. Paylaşılan görsellerde ne yazık ki karakterlerimize yer verilmemiş. Ne Holland ne de Wahlberg, fotoğrafların hiçbirinde görünmüyor. Ancak bir dolabın kilidini açmak için bir haçın kullanıldığını ve yüksek ihtimalle bu elin Nathan Drake’e ait olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bir dünya haritasınında yer aldığı görsellerde, Nathan Drake’i bekleyen yeni maceralar hakkında küçük ipuçlarına sahip oluyoruz. 

Diğer görsellerde aynı haç anahtarının yakın çekimini, at sırtındaki bir adam heykelini ve işaretlenmiş bir haritayı görüyoruz. (Burada Avustralya kıtasının haritada yer almaması çok enteresan) Bu görsellerde dünyayı dolaşan Nathan Drake’in, maceraları hakkında özel olarak nelere dikkat çekildiğini belirtmek zor. Ancak, bize genç bir Nathan’ı tanıtmakla kalmayıp, aynı zamanda Nathan’ın bir arkadaşı ve hazine avcısı olan Sully (Wahlberg) ile nasıl tanıştığını da gösteren filmin bir şeyler önermesini hesaba katacaklarını biliyoruz.

Tom Holland'lı Uncharted filminden yeni görseller paylaşıldı

Tom Holland’lı Uncharted filminden dört yeni görsel paylaşıldı

Örümcek Adam filmlerinin yıldız oyuncusu Tom Holland, filmde dünyayı dolaşan genç bir hazine avcısı olan Nathan Drake‘i oynayacak. Filmin oyuncu kadrosunda Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Tati Gabrielle ve Sophia Ali gibi ünlü isimler bulunuyor. Venom filmiyle tanıdığımız Ruben Fleischer imzasını taşıyacak filmin senaryosunu ise Art Marcum ve Matt Holloway kaleme alacak. Filmin yapımcıları arasında Atlas Entertainment’tan Charles Roven ve Alex Gartner, Arad Productions’tan Avi Arad ve Playstation Productions’tan Asad Qizilbash ve Carter Swan yer alıyor.

Uncharted filmi 16 Temmuz 2021 tarihinde sinemaseverler ile buluşacak.

Devamı için Kaynak: merlininkazani.com

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün